New

Karbonová trubka 4,9 / 0,45 mm, 1 m

Karbonová trubka 3K 100% karbon.
Velmi lehká, pohledová a vyjmečně odolná uhlíková trubka.
Vnější průměr:4,9 mm, Vnitřní průměr:4 mm, Délka trubky:1000 mm (1 m).

4,9/4_1000-m
5 Items

Specific References

Kč240.00
Tax included
Quantity
In Stock
Extrémně kvalitní, přesná, hladce leštěná karbonová trubka v provedení 3K 100% karbon.
Uhlíková trubka je nejen designově žádaná, ale především je při své velmi nízké hmotnosti extrémně odolná vůči ohybu.

Trubky prodáváme v celé délce. Pro zájemce můžeme Karbonové trubky rozříznout na více částí, například pro levnější a bezpečnější přepravu.

Karbonová trubka - Rozměry:
Vnější průměr:4,9 mm
Vnitřní průměr:4 mm
Délka trubky:1000 mm (1 m)
Síla stěny:0,45 mm
Hmotnost:11 g

Povrch: Matný povrch

Vzhled: Šikmo kladené vlákna s designovým vzorem tkaniny 3K.


Díky zmenšenému vnějšímu průměru o 0,1mm je možné trubky použít pro spojky s trubkami do kterých přesně pasují. Díky vůli mezi zasunutými trubkami 0,05mm (celková vůle je 0,1mm) je trubky možné použít pro spoje bez vůle kde při zasouvání trubek do sebe je cítit odpor ale je bez problémů je do sebe zasunout

strong>Technologie výroby karbonových trubek:
Tyto trubky nejsou vyrobené běžnou a levnou pultruzní technologií kde jsou vlákna jen v podélném směru a nebo jen pro design na povrchu. Trubky jsou vyráběné tou nejnáročnější technologií vrstvením tkaniny v mnoha vrstvách v různých směrech a následné tvrdnutí matrice ve vakuové peci. Díky tomu jsou trubky nejen designově krásné ale především opravdu kvalitní.
Naše trubky patří mezi nejkvalitnější karbonové trubky. Prošly nejlépe ve všech zkouškách, pro stavbu bezpilotních armádních letounů pro některé země NATO.
Kvalitu těchto trubek zaručuje karbonová tkanina, která je kladena nejméně ve třech různých úhlech po celé délce trubky. Skutečně jsou tedy vlákna v trubce v minimálně 6ti různých směrech. Díky těmto postupům mají trubky až trojnásobnou odolnost ve všech směrech, vůči běžně dostupným uhlíkovým trubkám.

Práce s trubkou:
Na řezání vám stačí obyčejná pila na kov a na zahlazení můžete použít smirkový papír případně smirkový papír s vodou. Trubky je možné vrtat běžnými vrtáky, doporučujeme však nejvyšší možné otáčky a pomalé posuvy.

Rozměry a přesnost:
Uhlíkové trubky do sebe přesně pasují. Uhlíkové trubky jsou tak vhodné i pro teleskopické systémy. Je možné trubky snadno vyztužit, nebo použít uhlíkové trubky jako spojky.
Tolerance vnějšího průměru: 0,001 - 0,12mm
Kruhová tolerance je běžně do 0,001 - 0,05mm
Tolerance délky 0,1mm
Rovnost 0,01 - 0,15mm v délce 1000mm
Vzor 3K Twill
V případě zájmu Vám zašleme e-mailem technickou dokumentaci.
4,9/4_1000-m
5 Items

Specific References

chat Comments (0)