logo
Zakázková výroba

Zakázková výroba

Již od počátků našeho obchodu je část produktů které nabízíme vyráběna přímo u nás. Ne vždy ale může být zákazník s nabízeným rozměrem, materiálem nebo způsobem výroby produktu spokojený a má nějaká speciální přání. Ať už je to netradiční set ohnivých poi a nebo úplně nový produkt. Snažíme se podobným požadavkům vždy vyhovět a pro zákazníky vyrobit podle jejich přání to nejlepší.

Máte i Vy představu o produktu vyrobeném přímo pro vás? Nebojte se nám ozvat a určitě se nějak domluvíme. Zde je pár ukázek ze zakázkové výroby, pro více prací sledujte naší Facebook stránku a album Zakázková výroba.

Set ohnivých pletených poi pro Vojtu Stolbenka. Ohnivé poi pletené z kevlarového lana + technorové lano + poutka Flow loops s rollerem.

Tréninkový Rope Dart pro Vaška Šaška. Míček Stageball Play 100mm, 260g + lano Dragon rope + Silikonový knob s rollerem.

Základ pro ohnivý meč na prášek lycopodium pro skupinu Hypnotica fire & light show. Zatížená rukojeť z leteckého duralu + odlehčená rychlá čepel. Váha 430g.

Tréninkové tyče pro Václava Kropáčka. Karbonová trubka + podlepený X-Grip + barevné Spare knoby Play. Váha jednoho kusu je pouhých 175g.

Ohnivý mega dudlík jako speciální rekvizita pro vystoupení.