logo
Zakázková výroba

Zakázková výroba

Již od počátků našeho obchodu je část produktů které nabízíme vyráběna přímo u nás. Ne vždy ale může být zákazník s nabízeným rozměrem, materiálem nebo způsobem výroby produktu spokojený a má nějaká speciální přání. Ať už je to netradiční set ohnivých poi a nebo úplně nový produkt. Snažíme se podobným požadavkům vždy vyhovět a pro zákazníky vyrobit podle jejich přání to nejlepší.

Máte i Vy představu o produktu vyrobeném přímo pro vás? Nebojte se nám ozvat a určitě se nějak domluvíme. Zde je pár ukázek ze zakázkové výroby, pro více prací sledujte naší Facebook stránku a album Zakázková výroba.

Set ohnivých pletených poi pro Vojtu Stolbenka. Ohnivé poi pletené z kevlarového lana + technorové lano + poutka Flow loops s rollerem.

Tréninkový Rope Dart pro Vaška Šaška. Míček Stageball Play 100mm, 260g + lano Dragon rope + Silikonový knob s rollerem.

Základ pro ohnivý meč na prášek lycopodium pro skupinu Hypnotica fire & light show. Zatížená rukojeť z leteckého duralu + odlehčená rychlá čepel. Váha 430g.

Tréninkové tyče pro Václava Kropáčka. Karbonová trubka + podlepený X-Grip + barevné Spare knoby Play. Váha jednoho kusu je pouhých 175g.

Ohnivý mega dudlík jako speciální rekvizita pro vystoupení.

Možnosti dema

Zvolte Barvu motivu
Zvolte možnost Menu
Vyberte efekt produktu
Vyberte styl rozvržení
Vyberte obrázek těla

Pozadí se vztahuje pouze na zabalené, zarámované a zaoblené rozvržení